HAKKIMIZDA

Çerçioğlu Sistem Perde “İmajımız çözüm üretmek” diyerek sistem perde teknolojilerine yenilikçi ve fonksiyonel ürün geliştirme anlayışıyla 1988 yılında üretici firma olarak Ankara’da kurulmuştur. Sektörün ihtiyaçlarını takip ederek, mevcut olanla yetinmeyen Çerçioğlu Sistem Perde, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle kumaş ve perde sistemleri alanlarında gerçekleştirdiği ar-ge çalışmalarıyla daima en iyiyi hedefleyerek, müşteri odaklı, güncel, kaliteli, estetik ve kullanıcı dostu ürünler ve tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Bu ürünleri Çerçioğlu Sistem Perde’nin tescilli markası Persis ® ile bayiileri aracılığıyla sektörün hizmetine sunmaktadır.

Zamanı ve teknolojiyi sürekli olarak takip eden Çerçioğlu Sistem Perde, online alışveriş pazarının, perde sektöründe geniş ve kaliteli ürün yelpazesine duyduğu ihtiyacı görerek bu konuda gerekli çalışmalar yapmıştır. Bu sürecin sonunda, en iyi ürünü en uygun fiyata, hizmet ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı online satış markası Perdeistiyorum ® ile kullanıcıya ulaşmaktadır.

Çerçioğlu Sistem Perde:

  • Double (Zebra) perde ile Türkiye’de ilki gerçekleştirmiş ve Zebra perdenin Türkiye’de ilk üretici firması olmuştur.
  • Stor perdede plastik ayak, üst profil ve alüminyum çıtanın ilk üretici firmasıdır.
  • Perdelerde kullanılan Çek Bırak Yavaş Yayın Türkiye’de ilk ve tek üreticisidir.
  • Eni 13 metreyi bulan geniş enli perdeler için tasarladığı ve üretimini gerçekleştirdiği Patentini alarak motorla çalışan Destekli Sarım Sistemini hizmete sunmuştur.
  • Estetik ve fonksiyonel olarak kaliteyi arttıran Patentli iç içe Geçmiş Etek Çıtasını tasarlayıp üretimini gerçekleştirerek hizmete sunmuştur.
  • Cam Balkonlarda perde kullanımını kolaylaştıran, etek çıtası kasanın içinde kalan 50 mm’lik dar kasayı geliştirmiştir.
  • Köşeli tavanlara uygulanan özel sistem ile köşe perdeler arasında açıklık kalmamaktadır.
  • Pliper® plise perde ile cambalkonlara, kapı ve pencerelere, araç, yat, kışbahçesi tavanlarına, üçgen – daire veya farklı şekillerdeki camlara perde tasarımı ve üretimi yaparak çözüm üretmektedir.

Çerçioğlu Sistem Perde yıllardır geliştirdiği teknoloji ve yenilikleri çeşitli fuarlarda sergilemiş ve piyasaya sunmuştur.

10-13 Ekim 1996 2. Ev Tekstili Fuarı

6-10   Kasım 1996 Ankara Ev Tekstili Halı ve Dekorasyon Fuarı 

25-28 Mayıs 2000 Tüyap Ev Tekstili 

20-24 Mayıs 2009 Evteks 15. İstanbul Ev Tekstili Fuarı

19-23 Mayıs 2010 Evteks 16. İstanbul Ev Tekstili Fuarı

18-22 Mayıs 2011 Evteks 17. İstanbul Ev Tekstili Fuarı

16-20 Mayıs 2012 Evteks 18. İstanbul Ev Tekstili Fuarı

15-19 Mayıs 2013 Evteks 19. İstanbul Ev Tekstili Fuarı

21-25 Mayıs 2014 Evteks 20. İstanbul Ev Tekstili Fuarı

Persis Ürün Grupları

Persis kumaş koleksiyonu 340 ve üzeri renk ve desen seçeneği barındıran Persis Pliper Plise, Persis Stor, Persis Zebra, Jaluzi ve Dikey olmak üzere toplamda 5 adet kartela setinden oluşmaktadır. Bu koleksiyonu destekleyen boncuk çeşitleri, sutaşlı etek dilimleri ve işleme modelleri bulunmaktadır.